Obrączki w Białymstoku – wybierz oryginalny projekt

Wybór obrączek ślubnych jest wbrew pozorom trudnym przedsięwzięciem. Trzeba je bowiem dopasować do preferencji obojga przyszłych małżonków, a także sprawić by stanowiły mimo wszystko jedność pod względem projektu. Obrączki w Białymstoku Marko można wybrać według indywidualnych preferencji. Mogą być zaprojektowane według pomysłu narzeczonych.

Obrączka ślubna niejedno ma imię

Za pomocą obrączek małżonkowie chcą przypieczętować łączące ich uczucie. Mogą zdecydować się na oryginalny projekt sprawiający, że dwie obrączki nieco różniące się od siebie tworzą razem integralną całość. Obrączki w których wpisane są dwie połówki serca, są tu idealnym przykładem. Dla kobiety może być to połówka serca wysadzana diamentami lub brylantami, a dla mężczyzny wygrawerowany zarys serca. Można zdecydować się na obrączki z tradycyjnego żółtego złota, białego złota, bądź połączyć obydwa te materiały, tworząc bardziej widoczny wzór serca. Wewnątrz może być wygrawerowane imię męża lub żony oraz data. Wiele osób decyduje się również na krótkie sentencje, które są ważne dla obydwojga. Tak więc obrączka ślubna nie jedno ma imię.

Obrączki w Białymstoku – ceny obrączek

 

Przy wyborze obrączek zwykle nie przywiązuje się bardzo dużej wagi do ceny, gdyż jest to biżuteria najbardziej bliska sercu i narzeczeni nie raz odkładają środki, by mieć wymarzone obrączki. Niemniej jednak w zależności od modelu ceny obrączek mogą bardzo się od siebie różnić. Jeśli ma się ograniczony budżet można zdecydować się na najprostszy model obrączek pozbawiony zdobień. Im więcej zdobień, a także łączeń różnego rodzaju złota, tym cena jest wyższa. Oczywiście obrączka Panny Młodej zwykle jest droższa, jeśli dodatkowo wtopione są w nią diamenty, czy też brylanty, a także kamienie szlachetne. Zatem za obrączki można zapłacić nieco ponad 1000 zł, ale mogą równie dobrze kosztować powyżej kilku tysięcy złotych. Im bardziej oryginalny jest projekt, wymagający od złotnika więcej pracy, a także więcej użytego materiału, tym cena wzrasta. Na tym szczególnym zakupie jednak nie warto oszczędzać.

Dodaj komentarz