Jak uzyskać ślubny efekt WOW przy wyjściu z kościoła lub urzędu?

Każdej młodej parze zależy, by ich ślub był spektakularny, piękny i pozostał w pamięci wszystkich uczestników jak najdłużej. Z pewnością młodzi zadbają o każdy detal, tak by wszystko było idealnie dopracowane. Jednak spore pole do popisu mają także goście ślubni o weselni, którzy dzięki własnej inicjatywie mogą pomóc młodym w uzyskaniu wspaniałego efektu końcowego. W jaki sposób to zrobić? Jakie gadżety okażą się przydatne? Zapraszamy do lektury poniższego tekstu!

Piękny efekt gwarantowany 

Pierwszym momentem, w którym goście mają okazję powitać parę młodą jest wyjście z kościoła lub z urzędu. Jest to bardzo ważny moment ceremonii, który zazwyczaj uwieczniany jest na ogromnej ilości fotografii. To właśnie wtedy zaczynają się gratulacje i wielka radość. Warto więc zadbać o to, by ta chwila była jak najbardziej wyjątkowa. To tradycyjnych powitań pary młodej należy obsypywanie jej jednogroszówkami lub ryżem, ale coraz częściej także konfetti ślubnym, które jest chyba najbardziej efektowne. W przeciwieństwie bowiem do ziarenek ryżu czy drobnych monet, konfetti charakteryzuje się lekkością, dzięki czemu unosi się w powietrzu i bardzo długo opada na ziemię. Jest więc to idealne narzędzie, dzięki któremu uzyskamy piorunujący efekt, a zdjęcia będą naprawę magiczne.

Jak zorganizować idealne wyjście z kościoła?

Będąc zaproszeni na ślub, z pewnością znamy również niektórych innych gości, a jeżeli nie, to w obecnych czasach bardzo łatwo nawiązać takie znajomości dzięki portalom społecznościowym. Warto więc wspólnie ustalić między sobą zakup jednego typu konfetti, w zależności od stylistyki całej imprezy, na jaką zdecydowała się para młoda. Tuba wystrzeliwująca konfetti ślubne jest bardzo łatwo dostępna i z pewnością nie będziemy mieć żadnego problemu z jej zdobyciem. Jeżeli uda nam się sprawić, że choć część gości przyniesie ze sobą konfetti jednego typu, niesamowity efekt jest zagwarantowany. Przy wystrzeleniu już czterech tub jednocześnie możemy spodziewać się efektu deszczu konfetti, co dopiero przy 10 czy kilkunastu.