Łańcuszki celebrytki – idealny sposób na subtelne podkreślenie swojej kobiecości

Łańcuszek celebrytka to jeden z najbardziej popularnych typów biżuterii w ostatnich czasach. Do łańcuszka dodaje się wybraną przez siebie zawieszkę które dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Złote łańcuszki celebrytki wyglądają bardzo delikatnie i subtelnie a przy tym bardzo dziewczęco.  Minimalistyczna forma łańcuszka dodaje mu uroku i sprawia, że pasuje do każdej stylizacji. Do najczęściej wybieranych zawieszek należą wzory w kształcie:

zlota celebrytka na szyję

– serca,

– symbolu nieskończoności,

– krzyżyków,

– motyli,

– puzzli,

– łapaczy snów.

Wybór zawieszek jest tak duży, że każdy znajdzie wzór idealny dla siebie. Celebrytki są też idealnym pomysłem na prezent np. z okazji Dnia Matki, urodzin czy imienin. Z uwagi na swoją dużą uniwersalność przypadną do gustu każdej obdarowywanej kobiecie.

Z czym nosić  łańcuszki celebrytki?

Łańcuszki tego typu będą doskonale komponowały się z każdym typem ubioru. Będą idealnie podkreślały elegancki strój zakładany do pracy lub ważne biznesowe spotkanie. Świetnie współgrają z kreacjami wieczorowymi zakładanymi na wyjścia do teatru, uroczystą kolację lub spotkania w gronie najbliższych. Złote celebrytki na szyję świetnie współgrają z sukniami w kolorze zieleni, czerwieni oraz klasycznej czerni. Naszyjniki tego typu są też doskonałym uzupełnieniem sportowego looku. Ich skromność, delikatność i lekkość sprawia że wyglądają dobrze ze sportowymi ubraniami a jednocześnie nie przeszkadzają podczas wykonywania nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń fizycznych.