Jak przygotować miłe upominki dla gości weselnych?

Ślub to ważny moment w życiu młodej pary, ale też okazja do świętowania w gronie najbliższych. Jak podziękować rodzinie i przyjaciołom za obecność na ceremonii weselnej? Miłym gestem jest przygotowanie spersonalizowanych upominków dla gości weselnych.

Drobny upominek w podziękowaniu za obecność

Chcąc podziękować gościom weselnym za przybycie, warto oprócz miłego słowa podarować im również drobny upominek. Czekoladki, ciasteczka czy cukierki w specjalnym, spersonalizowanym upakowaniu z pewnością wzbudzą radość. Inne popularne prezenty to pachnące świece, mydełka, słoiczki wypełnione płatkami kwiatów czy magnesy. Możliwości są właściwie nieograniczone – prezent powinien być symboliczny, ale gustowny, wykonany z pomysłem. Liczy się przede wszystkim pamięć i gest. Warto stawiać na produkty spersonalizowane albo uzupełnić upominek o własnoręcznie napisany liścik czy bilecik z podziękowaniami dla gościa.

Jak ozdobić prezent dla gości weselnych? 

Niezależnie od rodzaju upominku dla gości, warto zadbać o jego ładne opakowanie. Czy to będą czekoladki, czy pachnący wosk do kominka, do opakowania go nadadzą się woreczki z orgazyny na akcesoria ślubne. Półprzezroczyste nie skryją całkowicie zawartości, ale sprawią, że prezent będzie wyglądał bardziej estetycznie. Woreczki z orgazyny są lekkie, dostępne w wielu kolorach, od klasycznej bieli, przez pastele, po ciemne, głębokie barwy. Mają różne wymiary, dzięki czemu nadają się na mniejsze i większe upominki. Posiadają ładną tasiemkę, do której można przyczepić bilecik z imieniem czy dekorację z kwiatów.

W artykule użyto zdjęcie woreczków z orgazyną od sklepu z-milosci.pl