W czym do ślubu?

wygodne buty do ślubu

Eleganckie, dobrze wykonane i dobre jakościowo buty to kwintesencja stylu. Nic nie zwraca tak uwagi, jak piękne buty. Inwestycja w buty z wyższej półki na pewno opłaci się w przypadku butów oxford, ponieważ jest to ten typ butów, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Warto, więc posiadać, choć jedną parę tych klasycznych, ponadczasowych butów.

Buty oxford jako idealne buty ślubne

Buty typu oxford – https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-oxfordy powinny znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny, który chce dobrze wyglądać. Czarne, klasyczne oxfordy, wykonane ze skóry licowej i na skórzanej podeszwie to kwintesencja dobrego stylu. To właśnie takie buty są idealne na ślub. Przez wielu znawców mody, czarne oxfordy z licowanej skóry uważane są za jedyny dopuszczalny model obuwia ślubnego. Jednak możemy mieć pewność, że inwestycja w buty oxford zaowocuje możliwością ich ubrania w przypadku wielu innych okazji. Buty te idealnie nadają się na specjalne okazje, do formalnego czy biznesowego garnituru. Większość panów ceni oxfordy nie tylko za nienaganny wygląd, ale też za wygodę. Wielu mężczyzn zakochuje się w tych butach od pierwszego założenia.

Możliwość wyboru

Najbardziej klasyczne oxfordy (bez zdobień) dostępne są w wielu kolorach, a dodatkowo wykonywane są z różnych odmian skór, przez co nawet ci najbardziej wybredni panowie, powinni znaleźć swoją idealną parę butów. Wybór odpowiedniego koloru butów często decyduje o częstotliwości ich noszenia. Te standardowe, czarne zakładamy rzadziej niż brązowe.

Czarne czy brązowe buty oxford?

Warto pamiętać, że brązowa wersja butów oxford jest mniej formalna od tych czarnych. Te najmniej formalne buty wykonane są z kolei z zamszowej skóry, dzięki czemu możemy je nosić, na co dzień do casualowych stylizacji. Takie rozwiązanie jest idealne dla tych panów, którzy chcieliby zainwestować w buty oxford, jednak boją się ich nader eleganckiego kroju.