Wspaniały dzień ślubu

Czego potrzebują państwo młodzi w dniu swojego ślubu? Kiedy wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, wydaje się, że wyłącznie spokoju i pewności, że wszystko będzie dobrze. Uroczystość będzie piękna, cudowna, wspaniała. Piękne suknie ślubne, garnitury z najnowszych kolekcji, ale przede wszystkim miłość i uśmiech – to przepis na sukces.

Strój panny młodej

piękne suknie ślubneSuknia ślubna panny młodej to chyba najważniejszy punkt tego dnia, tak zwany gwóźdź programu. Osobą, na którą goście szczególnie zwracają uwagę, jest właśnie panna młoda. To ona tego dnia olśniewa urodą i ona musi wyglądać zjawiskowo. Stąd nie tylko wizyta u makijażystki i fryzjera w dzień ślubu, ale też przedślubne przygotowania – maseczki, nawilżanie skóry, pielęgnacja włosów. To wszystko procentuje i w dniu ślubu daje niesamowity efekt. Panna młoda zachwyca nie tylko swojego męża, ale też wszystkich gości. Pan młody zwykle stoi nieco w cieniu, bo to jego wybranka, kobieta, gra pierwsze skrzypce. Nie ma w tym nic dziwnego i złego – to kobiety od dziecka marzą o wspaniałym ślubie, o tym, aby wyglądać jak księżniczka w tym niesamowitym dniu.

Dobór sukni ślubnej

Wybór sukni ślubnej wcale nie jest łatwym zadaniem i nierzadko w tym przedsięwzięciu uczestniczy nie tylko panna młoda, ale też jej bliscy – mama, siostra, przyjaciółka. Pięknych sukni ślubnych jest na rynku wiele, kluczem jest właściwy jej dobór do panny młodej – jej temperamentu, cery, sylwetki. Suknia ślubna niekoniecznie musi być biała i nie ma to nic wspólnego z przesądami. Niektórym kobietom po prostu nie jest dobrze w śnieżnobiałych sukniach i zdecydowanie lepiej wyglądają w odcieniach beżu. Oczywiście niezwykle ważne są też dodatki do sukni ślubnej na przykład buty i biżuteria. No ich dobór warto poświęcić więcej czasu, zaangażować się w to.

Oby w życiu każdego człowieka dzień ślubu był najpiękniejszym dniem. Oby w tym dniu nie zdarzały się żadne przykre niespodzianki, oby ten dzień był wstępem do najpiękniejszego w życiu rozdziału – wspólnego małżeńskiego życia.

Dodaj komentarz