Pierścionek – dowód wiecznej miłości

Biżuteria jest idealnym prezentem dla ukochanej osoby. Szczególnie popularnym wyrobem w tym aspekcie są złote pierścionki stanowiące metaforę wzniosłych uczuć łączących zakochaną parę.

ZWYCZAJE MŁODOŚCI NIE PRZEMIJAJĄ NIGDY

pierścionki złoteChyba każdy z nas przeżył wielką miłość w młodzieńczym wieku. Takie historie są pełne symbolicznych czynów, które miały na zawsze umocnić związek. Jeśli pary nie było stać na zakup obrączek, zazwyczaj kupowała jednakowe bransoletki. Zdarzało się nawet, że wykonywali je sami, byleby tylko wejść w posiadanie przedmiotów, które będą stanowić wyrażenie ich miłości. Taką samą funkcję pełnią złote pierścionki.

NIE TYLKO PREZENT ŚLUBNY

Złote pierścionki najczęściej są kojarzone z obrączkami ślubnymi. Fakt, iż są one noszone przez oboje małżonków, stanowi symbol miłości, jaką siebie darzą. Jest to ponadto alegoria jedności i wierności. Jednak złoty pierścionek można wręczyć ukochanej osobie również w związku z innymi okazjami, do których należą urodziny, święta, imieniny czy rocznica związku.

POKAŻ DRUGIEJ POŁÓWCE, JAK BARDZO JĄ KOCHASZ

Co prawda, pierścionki złote są na co dzień chętniej noszone przez panie, jednak to wystarczy do tego, aby pojedyncza ozdoba wyrażała wspólne uczucie. Kupno złotego pierścionka i podarowanie go kobiecie świadczy o zaangażowaniu w związek partnera, który chce, by ukochana nie rozstawała się z dowodem jego miłości. Partnerka, nosząc codziennie podarunek na palcu, manifestuje z kolei wierność swojemu wybrankowi, okazuje mu szacunek oraz pamięć dla jego starań. Złote pierścionki są więc idealnymi prezentami dla każdej pary.

Dodaj komentarz