Jak podziękować gościom?

Zwyczaj dziękowania gościom weselnym przybył do nas z Włoch i coraz częściej pojawia się on na polskich weselach. Za pomocą drobnego upominku Państwo Młodzi pokazują swoim bliskim oraz rodzinie, że doceniają fakt, iż zdecydowali się oni uczestniczyć w tym najważniejszym dniu.

Oczywistym jest, że ślub i wesele są dość dużymi wydatkami i nie każdy może sobie pozwolić na to, aby kupić wszystko, co mu się podoba. Właśnie dlatego podziękowania ślubne wcale nie muszą być bardzo drogie. Najważniejszy jest ciekawy pomysł oraz chęć podziękowania swoim najbliższym.

Dużą popularnością cieszą się słodycze, które dodatkowo są spakowane w bardzo uroczy sposób. Co więcej, coraz częściej zdarza się, że podziękowania ślubne i winietki to to samo. Można więc ”za jednym zamachem” załatwić obie te kwestie.

Wiele osób decyduje się także na drobne gadżety. Może to być maleńki notesik z ołówkiem, fajny breloczek czy cokolwiek innego, co z jednej strony nie jest kosztowne, a z drugiej może być naprawdę urocze. Z pewnością taki niewielki gadżet sprawi niemałą przyjemność gościom, którzy jeszcze przez długi czas z uśmiechem na ustach będą wspominali wesele, na którym nie tylko doskonale się bawili, ale przede wszystkim czuli się mile widziani.

Dodaj komentarz