Idealne usadzenie gości? Dzięki winietkom to możliwe!

Jeszcze kilka lat temu niewiele mówiło się o usadzaniu gości oraz przygotowywaniu winietek ślubnych. Dziś można stwierdzić, że to wręcz standard i trudno wyobrazić sobie przyjęcie weselne bez tego niewielkiego gadżetu. Osoby, które nie są do końca przekonane do tego pomysłu, powinny przemyśleć takie rozwiązanie i zastanowić się nad jego plusami.

Przede wszystkim winietki ślubne (mowa o tym, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, czym są winietki: https://z-milosci.pl/kategoria/winietki) gwarantują, że przy jednym stoliku będą siedziały osoby, które się znają lub są w podobnym wieku, dzięki czemu raczej się dogadają. Pozwala to również uniknąć sytuacji, w której dla kogoś zabraknie miejsca lub będzie to miejsce w towarzystwie dzieci.

Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że przy wchodzeniu na salę, goście nie pędzą, aby znaleźć idealne miejsce, ale na powoli sprawdzają, gdzie gospodarze zdecydowali się ich ”posadzić”. Jeżeli oprócz tego Para Młoda przy wejściu umieści tablicę, na której będzie można zobaczyć przy którym stole kto siedzi, będzie to naprawdę wygodne rozwiązanie.

Jak widać, winietki ślubne to rozwiązanie, które w dużej mierze ułatwia życie nie tylko Państwu Młodym, ale również gościom. Z pewnością trzeba poświęcić chwilę czasu na przygotowanie listy, ale jest to warte zachodu.

Opublikowany w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *